Oyun Cenneti Ana Sayfa Tüm Oyun Kategorileri
OYUN CENNETİ OYUNLAR
Oyun KutumAçılış Sayfam Yapayım Keyfime Bakayım
    OYUN ARA :
 

Oyunlar

/

Hev Hev Oyunu

Hev Hev : Doğum gününe davet edilmediği için intikam almak isteyen cadıyı engelleyin. Oyun Cenneti Oyunlar

Hev Hev - Doğum gününe davet edilmediği için intikam almak isteyen cadıyı engelleyin
OYNAMAK İÇİN TIKLA
Oynamak İçin Tıkla

Nasıl Oynanır? : Bu alışılmışın dışında ters yönde ilerleyen bir macera. Olaylara sondan başlayarak 5'er dakika aralıklarla geriye giderek ilk başlangıca ulaşın.Bookmark and Share BU OYUNU PAYLAŞ
BU OYUN İÇİN YAPILAN YORUMLAR
mehmet çalı
mükemmel bir oyun yapanların ellerine sağlık çok güzel bir oyun olmuş
çevirme hatası
1yerde 5 minutes ago yazıyo :D

1. bölüm sağdaki kapıya tıklayın sonra ölü kadının altındaki sopaya tıklayın kül olcak ardından çaydanlığa tıklayın ve testerenin kestigi sopaya tıklayın ardından masaya sonrada kendinize tıklayın. 2. bölüm soru işareti olan kapıya tıklayın ve sonrada çaydanlığa tıklayın sonra yastığa ve ondan sonrada beyaz örtünün üstündeki sopaya tıklayın ve o sopa gidince tekrar örtüye tıklayın. 3. bölüm yastığa sonrada kendinize tıklayın ve çaydanlığa tıklağın ardından masaya tıklayın sonrada örtüye tıklayın.

1. bölüm sağdaki kapıya tıklayın sonra ölü kadının altındaki sopaya tıklayın kül olcak ardından çaydanlığa tıklayın ve testerenin kestigi sopaya tıklayın ardından masaya sonrada kendinize tıklayın. 2. bölüm soru işareti olan kapıya tıklayın ve sonrada çaydanlığa tıklayın sonra yastığa ve ondan sonrada beyaz örtünün üstündeki sopaya tıklayın ve o sopa gidince tekrar örtüye tıklayın. 3. bölüm yastığa sonrada kendinize tıklayın ve çaydanlığa tıklağın ardından masaya tıklayın sonrada örtüye tıklayın.

1. bölüm sağdaki kapıya tıklayın sonra ölü kadının altındaki sopaya tıklayın kül olcak ardından çaydanlığa tıklayın ve testerenin kestigi sopaya tıklayın ardından masaya sonrada kendinize tıklayın. 2. bölüm soru işareti olan kapıya tıklayın ve sonrada çaydanlığa tıklayın sonra yastığa ve ondan sonrada beyaz örtünün üstündeki sopaya tıklayın ve o sopa gidince tekrar örtüye tıklayın. 3. bölüm yastığa sonrada kendinize tıklayın ve çaydanlığa tıklağın ardından masaya tıklayın sonrada örtüye tıklayın. 4. bölüm sırasıyla fenere üstteki yaratığa merdivene kendinize tıklayın. 5. bölüm pencerenin ordaki sopaya tıklayın ve vantiletörü alın. 6. bölüm sepete sonrada pencerenin yanındaki beyaz şeye tıklayın ve ipliği alın sonra kalanizasyon kapağını kaldırın ve örtüye tıklayın. 7. bölüm yaratığa yanınızdaki taşa ve kokarcaya tıklayın en sonda küreye tıklayın. sonra gide bilirsiniz. 8. bölüm baltaya ve baltanın kestiği tahtalara tıklayın sonrada demire. 9. bölüm kerpetene tıklayın (baltanın yanında) sonra kafesteki 3. ve 4. tahtaya tıklayın ardından ayılara. ayıların en üstündeki ayıcığa tıklayın ve kilitli olan ayıya tıklayın. 10. bölüm kafeste en solda duran vidaya tıklayın. sonra yuvayı düzeltin. sonra orakğa ( kafesin en solonda batılı olan şey) te yumurtayı alın. ıklayın ve kendinize tıklayın.
ÖLÜMÜNEFENERBAHÇE
çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim bütün bölümleri bitirdimmm. . . . .
yağız bayrakçı
1. bölüm sağdaki kapıya tıklayın sonra ölü kadının altındaki sopaya tıklayın kül olcak ardından çaydanlığa tıklayın ve testerenin kestigi sopaya tıklayın ardından masaya sonrada kendinize tıklayın. 2. bölüm soru işareti olan kapıya tıklayın ve sonrada çaydanlığa tıklayın sonra yastığa ve ondan sonrada beyaz örtünün üstündeki sopaya tıklayın ve o sopa gidince tekrar örtüye tıklayın. 3. bölüm yastığa sonrada kendinize tıklayın ve çaydanlığa tıklağın ardından masaya tıklayın sonrada örtüye tıklayın. 4. bölüm sırasıyla fenere üstteki yaratığa merdivene kendinize tıklayın. 5. bölüm pencerenin ordaki sopaya tıklayın ve vantiletörü alın. 6. bölüm sepete sonrada pencerenin yanındaki beyaz şeye tıklayın ve ipliği alın sonra kalanizasyon kapağını kaldırın ve örtüye tıklayın. 7. bölüm yaratığa yanınızdaki taşa ve kokarcaya tıklayın en sonda küreye tıklayın. sonra gide bilirsiniz. 8. bölüm baltaya ve baltanın kestiği tahtalara tıklayın sonrada demire. 9. bölüm kerpetene tıklayın (baltanın yanında) sonra kafesteki 3. ve 4. tahtaya tıklayın ardından ayılara. ayıların en üstündeki ayıcığa tıklayın ve kilitli olan ayıya tıklayın. 10. bölüm kafeste en solda duran vidaya tıklayın. sonra yuvayı düzeltin. sonra orakğa ( kafesin en solonda batılı olan şey) te yumurtayı alın. ıklayın ve kendinize tıklayın. 11. bölüm sırasıyla sarı şeydeki anahtarlara tıklayın ve kapıyı açın. sonra tavşana tıklayın sonrada yapraklara. yapraklara tıklayınca ceviz çıkçak ona tıklayın cevizin gittiği yerde siyah bişey var ona tıklayın ve en son alarakta kendinize. 12. bölüm kuyunun sağındaki şeye tıklayın ve sonra ağaç dalına tıklayın sudaki gri toplara ve sonrada çıkan ipe tıklayın sonrada adamınınızın yanındaki demir şeye tıklayın (yere saplanmış vaziyette)sonra ayıya ve çekice tıklayın en son olarakta kendinize. 13. bölüm sağdaki kafesin kapısına tıklayın ve sonrada muma tıklayın ardından üstünüzdeki şeylere tıklayın. adamınızın üstünde yaprak var ona tıklayın ve kendinize tıklayın. final(14. bölüm) kendinize tıklayın biraz bekleyin ve tekrer kendinize tıklayın ve sonra pastaya tıklayın yeni çıkan ekranda istediniz biyere tıklayın ve yine yeni çıkan ekranda kendinize tıklayın.
Rex
hep 5 dakika önce ama yine de güzel
EMİRCAN SATAN
MÜKEMMEL OYUN
YORUM YAP / Oyunu Oyna
 
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıklacizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir
cizgi
OyunCenneti Facebook SayfasıOyunCenneti Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!


OYUN CENNETİ OYUNLAR - 27 HAZIRAN 2017 SALı - Oyun Skor - Oyun Gemisi - Diablo 3 - Google+

Türkiye'nin en büyük oyun sitesi OyunCenneti.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip en kolay şekilde oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunCenneti'nde
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Cenneti en güzel oyunların bir arada toplandığı ücretsiz harika bir oyun sitesidir.