Oyun Cenneti Ana Sayfa Tüm Oyun Kategorileri
OYUN CENNETİ OYUNLAR
Oyun KutumAçılış Sayfam Yapayım Keyfime Bakayım
    OYUN ARA :
 

Oyunlar

/

Savaşçı Oyunu

Savaşçı : Hafif zırhlı silahlar ile başlayıp kitlesel imha füzeleri olan devasa bir orduya sahip ol. Oyun Cenneti Oyunlar

Savaşçı - Hafif zırhlı silahlar ile başlayıp kitlesel imha füzeleri olan devasa bir orduya sahip ol
OYNAMAK İÇİN TIKLA
Oynamak İçin Tıkla

Nasıl Oynanır? : Hafif zırhlı silahlar ile başlayıp kitlesel imha füzeleri olan devasa bir orduya sahip ol. Üretmek istediğin birimin simgesine tıklayarak üretimini başlat. Para kazandıkça yeni birimler açılacak. Tıklamak yerine otomatik tıklama satın alarak işlemi hızlandırabilirsin, bunun için eğitim bölümünden otomatik tıklama satın al. Ayrıca upgrades bölümünden yükseltme satın alıp kazancı artırabilirsiniz. Para kazandıkça yeni şeyler satın alıp daha fazla kazanmaya başlayabilirsiniz.

 
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıklacizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir
cizgi
OyunCenneti Facebook SayfasıOyunCenneti Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!


OYUN CENNETİ OYUNLAR - 19 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE - Oyun Skor - Oyun Gemisi - Diablo 3 - Google+

Türkiye'nin en büyük oyun sitesi OyunCenneti.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip en kolay şekilde oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunCenneti'nde
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Cenneti en güzel oyunların bir arada toplandığı ücretsiz harika bir oyun sitesidir.